reklama

ACE Team, twórcy Zeno Clash, zapowiadają grę Abyss Odyssey

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Działający w Chile zespół ACE Team to jedno z tych studiów, które niestandardowo podchodzą do tematu robienia gier. Najbardziej znany jest z serii Zeno Clash, czyli bijatyk FPP, a także Rock of Ages, w którym wcielaliśmy się w ogromny głaz. Kolejny projekt ekipy założonej przez trzech utalentowanych braci także zapowiada się niecodziennie. Dla Atlusa przygotowują oni generowaną proceduralnie platformówkę Abyss Odyssey, w której ważną rolę odegrają walki niczym ze Street Fightera.

Mające zadebiutować jeszcze w tym roku na PC, Xboksie 360 oraz PlayStation 3 dzieło rzuci nas w losowo generowane lochy, gdzie poszukamy wyzwań i zmierzymy się z różnorakimi przeciwnikami. Starcia to jednak nie zwykłe wskoczenie komuś na głowę, jak by to zrobił Mario, lecz mogące trwać nawet kilka minut wymiany ciosów, bo każdy z napotkanych wrogów to osobny, nieźle przeszkolony wojownik. Bohaterowie gry będą mogli ponadto wykorzystywać zabrane pokonanym nieprzyjaciołom dusze, by się w nich w dowolnym momencie przeistoczyć, zyskując zupełnie inną paletę ruchów.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić