r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ACE Team, twórcy Zeno Clash, zapowiadają grę Abyss Odyssey

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Działający w Chile zespół ACE Team to jedno z tych studiów, które niestandardowo podchodzą do tematu robienia gier. Najbardziej znany jest z serii Zeno Clash, czyli bijatyk FPP, a także Rock of Ages, w którym wcielaliśmy się w ogromny głaz. Kolejny projekt ekipy założonej przez trzech utalentowanych braci także zapowiada się niecodziennie. Dla Atlusa przygotowują oni generowaną proceduralnie platformówkę Abyss Odyssey, w której ważną rolę odegrają walki niczym ze Street Fightera.

Mające zadebiutować jeszcze w tym roku na PC, Xboksie 360 oraz PlayStation 3 dzieło rzuci nas w losowo generowane lochy, gdzie poszukamy wyzwań i zmierzymy się z różnorakimi przeciwnikami. Starcia to jednak nie zwykłe wskoczenie komuś na głowę, jak by to zrobił Mario, lecz mogące trwać nawet kilka minut wymiany ciosów, bo każdy z napotkanych wrogów to osobny, nieźle przeszkolony wojownik. Bohaterowie gry będą mogli ponadto wykorzystywać zabrane pokonanym nieprzyjaciołom dusze, by się w nich w dowolnym momencie przeistoczyć, zyskując zupełnie inną paletę ruchów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.