ADB & FASTBOOT SAUCE 1.2

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Inne programy dla urządzeń mobilnych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

ADB & FASTBOOT SAUCE to nieduży program pozwalający z poziomu komputera połączyć się z konsolą systemu Android w urządzeniu mobilnym. Aplikacja wykorzystuje także protokół Fastboot, umożliwiając modyfikowanie elementów systemowych.

Cechą szczególną w przypadku tej aplikacji jest sposób jej obsługi. Podobnie, jak inne propozycje tego typu, oferuje interfejs tekstowy, jednak zamiast wpisywać ręcznie odpowiednie komendy, wystarczy odnosić się do ich cyfrowych skrótów wyświetlanych w formie tekstowego menu. Dzięki temu na przykład, aby wyświetlić menu opcji Fastboot, wystarczy wpisać cyfrę 1 i zatwierdzić operację klawiszem Enter.

Warto dodać, że wśród opcji programu znajdziemy także opcję odzyskiwania danych dzięki TWRP, jednak w chwili obecnej pozostaje ona eksperymentalna.

Aplikacji poświęcono odrębny wątek na XDA Developers, który stanowi przy tym główny kanał dystrybucji aplikacji, więc warto do niego sięgnąć w razie dodatkowych problemów.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Chcesz łatwiej modyfikować Androida? Sprawdź ADB & FASTBOOT SAUCE

20
30.03.2017  •  Oskar Ziomek

Obsługa tekstowego wiersza poleceń (ADB) wraz z protokołem Fastboot lub inaczej mówiąc „konsoli” Androida, to sposób na komunikację z urządzeniem mobilnym podłączonym do komputera. W klasycznym podejściu wymaga więc stosowania tekstowych komend, którymi aktywujemy wybrane funkcje. Inaczej zrealizowano to jednak w ADB & FASTBOOT SAUCE – aplikacji, która również bazuje na interfejsie tekstowym, jednak zamiast złożonych komend, prosi nas tylko o wskazanie numeru opcji, które wyświetlane są w formie menu. Jeśli zatem dotąd modyfikowanie systemu odstraszało między innymi z powodu sposobu…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy