r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ADW.Launcher

Strona główna Android Personalizacja Launchery

ADW.Launcher to aplikacja, która służy jako alternatywny launcher na smartfon lub tablet. Program oferuje bardzo wiele możliwości konfiguracji ekranu głównego urządzenia, listy zainstalowanych programów, grupowania aplikacji w foldery oraz tworzenia własnych widżetów.

Dużą zaletą aplikacji jest ogromna liczba możliwości, które daje w zakresie modyfikowania szaty graficznej systemu, widżetów oraz ekranów głównych urządzenia. Za pomocą ADW.Launcher możemy zmieniać wygląd ikon aplikacji, dodawać do nich odrębne animacje towarzyszące uruchamianiu, korzystać z wielu efektów animowanych przejść między ekranami głównymi, samodzielnie tworzyć widżety, używać różnych motywów graficznych (które np. dostosowują automatycznie kolorystykę do zastosowanej tapety).

Ponadto, program modyfikuje listę zainstalowanych programów. Oprócz klasycznej listy (przewijanej od lewej do prawej), program oferuje też mechanizm informujący o ostatnio używanych i najchętniej używanych programach.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Trzy lata przerwy i wystarczy: pojawiła się nowa wersja ADW.Launcher

24
17.06.2016  •  Łukasz Maślanka

Trzy lata w świecie smartfonów lub aplikacji mobilnych to szmat czasu. Wystarczy kilka miesięcy, aby program cieszący się popularnością odszedł w niebyt. Co zaś myśleć o aplikacji, której twórca najpierw skradł serca użytkowników, a potem zawiesił prace nad swoim produktem na kilka lat? A tak właśnie postąpił producent ADW.Launcher, popularnej nakładki na system dla urządzeń z Androidem. Program ten pobrały dziesiątki milionów osób, ale od 2013 r. nie pojawiły się w nim żadne zmiany. Teraz jej twórca postanowił wziąć się w garść i planuje premierę całkowicie odmienionej aplikacji. Wystarczy…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.