ADeko ADeko 14.5.2

Strona główna Windows Dom Aranżacja wnętrz i ogrodów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

ADeko to program do aranżacji wnętrz, który pozwala bardzo szybko przygotować wizualizację kuchni, łazienki, sypialni, biura czy dowolnej innej przestrzeni. W wielu przypadkach program może automatycznie wygenerować alternatywny układ mebli i wyposażenia, co jest szczególnie przydatne przy tworzeniu propozycji projektów mebli kuchennych. Wygenerowane projekty można modyfikować, zmieniając wymiary, kolory wykończenia, uchwyty i tym podobne.

Do dyspozycji mamy tu ogromną bibliotekę gotowych mebli, materiałów i akcesoriów dekoracyjnych, a także możliwość tworzenia własnych tekstur. Przy projektowaniu kuchni można szybko zmieniać elementy wykończenia całego zestawu jednocześnie, a także układać płytki podłogowe, kafelki i automatycznie rozmieszczać akcesoria.

Podczas rysowania ścian pomieszczeń program automatycznie wymiaruje kąty, można też wprowadzać ścianki działowe i kolumny. Projektanci mebli mogą także tworzyć własne biblioteki modeli i pracować z niestandardowymi bryłami, jak półki pod skosy czy zabudowy do wnęk bez kątów prostych.

ADeko pozwala pracować w widoku z jednej strony lub w widoku z perspektywy. Prezentacja jest na tyle realistyczna, że w wielu przypadkach nie potrzeba renderować wizualizacji. Do renderowania można wykorzystać wbudowany silnik programu, a także programy VRay i Maya. ADeko zapisuje pliki w formacie DWG.

Gotowy projekt można zaprezentować razem z wyceną i rysunkami technicznymi, gotowymi do wydruku. Dla fabryk można opracować plany wycinania z informacją o dodatkowych miejscach do oklejenia i etykietkami na poszczególne elementy.

Program ADeko można pobrać, ale uruchomienie go wymaga podania numeru licencji. Producent nie udostępnia licencji testowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!