AGH Wirtualny Dziekanat AGH Wirtualny Dziekanat 1.5.22

Strona główna Android Edukacja i nauka Programy dla uczniów
Pobierz program
lub zeskanuj:

AGH Wirtualny Dziekanat (w skrócie AGH WD) to aplikacja dla urządzeń mobilnych z Androidem, która kierowana jest do studentów Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Pełni ona funkcję elektronicznego indeksu, w którym znaleźć można wszystkie istotne z punktu widzenia studenta informacje.

Aplikacja umożliwia podgląd wszystkich ocen końcowych i cząstkowych dla każdego z semestrów, otrzymywanie powiadomień o nowych ocenach, sprawdzanie statusu studiów i przynależności do grup dziekanatowych, podgląd aktualnego podziału godzin zapisanego w jednym z trzech systemów: Dziekanat, Plan EAIiIB lub UniTime (plan.agh.edu.pl), a także personalizowanie podziału godzin (dodawanie, usuwanie, kopiowanie, ukrywanie, tagowanie wydarzeń).

AGH Wirtualny Dziekanat daje także możliwość podglądu statusu pracy dyplomowej i Syllabusa AGH, pobierania plików umieszczonych przez dydaktyków w systemie Dziekanat, przeglądania przyznanych stypendiów, podglądu danych ze Składu Osobowego AGH (SkOs) wraz z błyskawiczną wyszukiwarką oraz aktualnego podziału godzin większości prowadzących (dostępne z poziomu modułu SkOs).

Korzystanie z opisywanej aplikacje jest w pełni bezpieczne. Komunikacja odbywa się w oparciu o protokół HTTPS a żadne dane nie są wysyłane poza oficjalny serwer AGH.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!