AIMP 2.02 Beta

Strona główna Aktualności

O autorze

Ukazała się kolejna wersja Beta bardzo ciekawego odtwarzacza plików muzycznych AIMP 2.02 Beta stworzonego za naszą wschodnią granicą.

AIMP to doskonała alternatywa dla lidera oprogramowania przeznaczonego do odtwarzania plików muzycznych - Winampa. Aplikacja poza samą funkcją ustawiania playlist i odtwarzania muzyki oferuje również zestaw narzędzi pozwalających na edytowanie tagów, konwertowanie dźwięku pomiędzy rożnymi formatami, rippowanie płyt czy rejestrowanie dźwięku. Wszystkie te narzędzia dostępne są w formie zewnętrznej aplikacji nie wchodzącej w skład standardowego odtwarzacza. Dodatkowym walorem AIMPa jest obsługa wtyczek (poszerzających funkcjonalność) i skórek pozwalających na dostosowanie wyglądu odtwarzacza do indywidualnych upodobań. Poza tym, program wykorzystuje niewiele zasobów systemowych; średnio około 8 MB pamięci RAM.

W momencie publikacji tego materiału strona producenta nie działa prawdopodobnie ze względu na duże obciążenie serwerów. Najnowszą wersję aplikacji AIMP 2.02 Beta można pobrać bezpośrednio od nas. Przypominamy, że jest to wersja niestabilna i może funkcjonować nieprawidłowo.

© dobreprogramy