AIMP Tools

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AIMP Tools to zestaw narzędzi, które stworzone zostały jako rozszerzenie funkcjonalności popularnego odtwarzacza muzycznego AIMP. Pozwalają one konwertować pliki audio pomiędzy najpopularniejszymi formatami, zgrywać na dysk zawartość nośników Audio-CD, a także rejestrować dźwięk z zewnętrznego źródła.

Pierwsze z oferowanych narzędzi, AIMP2 Audio Converter, daje nam możliwość masowego konwertowania plików z muzyką, a także rippowania ścieżki dźwiękowej z płyt Audio-CD. Wspiera ono takie formaty jak WAVE, WMA, FAAC, FLAC, MP3, MousePack oraz OGG, pozwalając przy tym na definiowanie podstawowych parametrów kompresji (m.in. stałą lub zmienną wartość bitrate, liczbę kanałów itp.) i automatyczną normalizację dźwięku.

Kolejny wchodzący w skład pakietu program to AIMP2 Audio Recorder. Z jego pomocą zapiszemy na dysku dźwięk pochodzący z mikrofonu lub innego urządzenia podłączonego do komputera za pośrednictwem wejścia audio. Podobnie jak AIMP2 Audio Converter obsługuje on formaty WAVE, WMA, FAAC, FLAC, MP3, MousePack oraz OGG i umożliwia definiowanie jakości wyjściowego (rejestrowanego) materiału.

AIMP Tools dostępny jest w polskiej wersji językowej. Wykorzystywany może być jako rozszerzenie odtwarzacza AIMP, jednak nie jest on wymagany do poprawnego działania narzędzia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Kilka formatów pliku wyjściowego do wyboru
Audio recorder sam zdecyduje, jaki fragment audycji radiowej będziesz miał nagrany.
ocena użytkownika

Ustawiłem nagrywanie i po dwunastu godzinach je wyłączyłem. gdy chciałem odsłuchać plik okazało się, że nagrało się tylko 3 godziny. Dobrze, że ten program znika już z internetu.

05.08.2017 10:12 | Recenzja do wersji 2.61.583

Komentarze

0 nowych
Dementor   38 #4 11.01.2016 13:02

@horkos: AIMP jako odtwarzacz plików, a i owszem, to rozszerzenie nie jest mu do niczego potrzebne. Taka zabawka dla instalujących wszystko co popadnie .

horkos   14 #3 22.06.2015 14:05

Działa samodzielnie.

walgav   17 #2 19.06.2015 17:47

czyli nie potrzebuje odtwarzacza AIMP żeby z tego skorzystać?

ErtywekPL   5 #1 02.06.2013 13:40

Extra Polecam !