r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AION Free to Play 4.8

Strona główna Windows Gry RPG i MMO

AION to gra typu MMO, która zdążyła dobrze zakorzenić się na rynku wieloosobowych produkcji RPG. Rozpoczynała podobnie, jak wiele konkurencyjnych tytułów, od modelu komercyjnego, aby z czasem przejść na Free-2-Play, czyli darmową rozgrywkę. To jej pozwoliło utrzymać się na rynku i stopniowo zyskiwać nowe rzesze fanów. W końcu pojawiła się również edycja do pobrania bezpośrednio z popularnej platformy Steam.

Galeria programu

Otoczka wokół gry przesycona jest mistycyzmem. Tytułowy bóg Aion roztacza opiekę nad barwnym światem o nazwie Altreia. Mit jego stworzenia podobny jest do historii chrześcijańskiej i także wpisuje się w niego rasa nieposłusznych istot, pragnących mocy i władzy, którym następna generacja mieszkańców się przeciwstawia. Naturalnie to tylko tło do prowadzenia potyczek z potworami, a także innymi graczami. Stanowi ciekawą zachętę do zabawy. Kto chce, zgłębi fabułę bardziej, wsiąkając w ten świat.

Graczowi przyjdzie oczywiście rozwijać wykreowaną przez siebie postać. Może opowiedzieć się po stronie dzielnych, ale mrocznych Asmodian, dołączyć do złego smoczego imperium Balaurów albo bardzo ludzkich, żyjących w świetle chwały Elyosów. Do wyboru są ponadto podstawowe, dość standardowe dla nurtu RPG klasy, które potem rozwijać możemy dalej w ramach jednej z obranych specjalizacji. Rzecz jasna doświadczenie zdobywamy w boju i wypełniając misje. System gry umożliwia wytwarzanie przedmiotów oraz latanie. To ostatnie przy spełnieniu pewnych warunków.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Pentium 4 2.8 GHz lub AMD Sempron 2800
  • 1 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce 6600 lub AMD Radeon X1550
  • 31 GB wolnego miejsca na dysku

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi. Możliwa jest również instalacja z użyciem specjalnego klienta dostępnego po bezpłatnej rejestracji konta na stronie wydawcy tytułu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   41 #1 15.04.2016 16:12

Eh... minimalne wymagania zbyt wysokie :/

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.