r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AKVIS Neon 2.5

Strona główna Windows Grafika Narzędzia dla fotografów
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

AKVIS Neon to program, dzięki któremu dodamy do zdjęć niebanalne efekty świetlne. Dzięki niemu można sprawić, że sierść zwierząt będzie świecić, włosy modelki zmienią się w płomienie, a nocne zdjęcia będą wyglądać jak baśniowe krajobrazy. Jeśli zdecydujemy się na inne ustawienia, kontury nabiorą mroczno-komiksowego charakteru.

Galeria programu

Podstawową zaletą programu jest możliwość bardzo szybkiej modyfikacji zdjęć. Nie wymaga on ręcznego rysowania ścieżek ani szkicowania – jedyne, co musi zrobić fotograf, to wybór efektu i dostosowanie ustawień: widoczności detali, intensywności światła, rozmazania i przyciemnienia. Można także skorzystać z możliwości odwrócenia barw. Program ma także możliwość nałożenia na obraz tekstu i własnego obrazka, co jednak nie wychodzi mu najlepiej. Można także nałożyć różne tekstury, jak płótno czy papier do szkicowania, oraz zabarwić obraz wybranym kolorem. Własne ustawienia można zapisać w kolekcji gotowych efektów.

Praca z programem może odbywać się w dwóch trybach – ekspresowym i zaawansowanym. Różnią się one dostępnością niektórych zaawansowanych ustawień. Ponieważ generowanie podglądu jest dość czasochłonne, program pozwala podglądać efekt na fragmencie obrazu. Rozmiar okienka z podglądem można określić w ustawieniach.

AKVIS Neon dostępny jest jako dodatek do Photoshopa lub samodzielny program. Można go testować przez 10 dni. Cena pełnej wersji waha się między 29 i 55 euro, zależnie od typu licencji i zestawu możliwości – porównanie można znaleźć na stronie producenta.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Projektujesz własne kartki świąteczne? Wypróbuj AKVIS Neon

20
OPROGRAMOWANIE 11.12.2014 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Jak dodać do zdjęć niesamowite świetlne efekty nie spędzając kilku godzin z Photoshopem? Trzeba sięgnąć po Neon – kolejny produkt firmy AKVIS, znanej z ciekawych wtyczek do Photoshopa. Neon, podobnie jak jego rodzeństwo, dostępny jest jako wtyczka i samodzielny program dla Windowsa i Maków. Dzięki Neonowi dodamy do zdjęć niebanalne efekty świetlne. Dzięki niemu można sprawić, że sierść zwierząt będzie świecić, włosy modelki zmienią się w płomienie, a nocne zdjęcia będą wyglądać jak baśniowe krajobrazy. Jeśli zdecydujemy się na inne ustawienia, kontury nabiorą mroczno-komiksowego…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.