ALLConverter Pro 2.0 – producent ALLPlayera ułatwi konwersję wideo i audio

Strona główna Aktualności

O autorze

Po niemal 5 latach producent słynnego AllPlayera wprowadza na rynek nową wersję 2.0 programu ALLConverter Pro, uniwersalnego konwertera plików audio i wideo na Windowsa. Odświeżony dostosowuje się przede wszystkim do wymagań użytkowników nowych systemów i urządzeń.

ALLConverter Pro pozwala na szybkie konwertowanie najpopularniejszych formatów wideo i audio, w tym MP4, AVI, MKV, MPG, WMV, MPEG, FLV, HD, M2TS, 3GP, WAV, FLAC oraz MP3 – wszystko poprzez łatwy w użyciu interfejs, wspierający funkcję przeciągnij i upuść.

Dla zupełnie „zielonych” w temacie, oferujący także kreator, który pozwoli przeprowadzić konwersję do najpopularniejszych formatów wideo oraz na urządzenia przenośne i konsole do gier. Bardziej zaawansowani mogą oczywiście modyfikować rozdzielczość, liczbę klatek na sekundę czy bitrate docelowego pliku z mediami.

Pomocne mogą okazać się też narzędzia do wycinania fragmentów obrazu i jego kadrowania, łączenia plików wideo w jeden, dodawania napisów do filmu i zgrywania filmów z DVD i muzyki z CD. A do tego wszystkiego pod ręką mamy zintegrowany odtwarzacz wideo, w którym podejrzymy efekty pracy.

Programowi trudno cokolwiek zarzucić, poza tym znakiem wodnym, jaki umieszcza w plikach wynikowych. Aby się go pozbyć, należy zakupić licencję. Przyznajemy – cena jest przystępna, ALLPlayer Group chce za swoje narzędzie raptem 29,90 zł. Program w pełni funkcjonalnej wersji demo znajdziecie w naszej bazie oprogramowania.

© dobreprogramy