ALLConverter To iPhone 1.4

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Konwersja audio i wideo
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ALLConverter To iPhone to program przeznaczony do konwertowania plików wideo do formatów obsługiwanych przez urządzenia iPod i iPhone.

Aplikacja posiada prekonfigurowane profile do iPhone oraz iPoda, które pozwalają na wejściu wybrać dowolny plik video i audio (np. DivX, Xvid, MKV, FLV) z opcją dodania do filmu napisów (TXT, SUB, SRT, SMI, MPL2 itd.). Proces konwersji jest wyjątkowo szybki, jednakże można w każdym momencie włączyć pauzę lub wyłaczyć konwertowanie.

Użytkownicy z zainstalowanym w systemie odtwarzaczem ALLPlayer mogą dodatkowo odpowiednio skonfigurować (z poziomu ustawień ALLPlayera) format napisów np. wielkość, kolor czcionki, rodzaj czcionki. Ustawienia te zostaną zaimportowane do ALLConvertera.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!