r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ALLPlayer na iPhone'ach i iPadach. Popularny odtwarzacz trafił na iOS-a

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Na początku grudnia światło dzienne ujrzała nowa wersja ALLPlayera, w której pojawiło się sporo przydatnych nowości, na czele z wyszukiwarką filmów, które następnie można strumieniować. Dziś program wkracza w kolejny etap rozwoju – pojawił się właśnie ALLPlayer w wersji na iOS-a.

W przeciwieństwie do wersji Androidowej, za ALLPlayera na iPhone'y i iPady trzeba zapłacić – cena wynosi równowartość 99 centów. W zamian otrzymujemy obsługę wielu najpopularniejszych formatów wideo, dekodowanie programowe i sprzętowe, a także możliwość pobierania napisów dostosowanych do konkretnej wersji filmu z serwisu Open Subtitles.

Podobnie jak w wersji Androidowej, ALLPlayer na iOS-a oferuje całkiem zaawansowane funkcje dostosowywania odtwarzania, które wygodnie obsługuje się na ekranach dotykowych dzięki suwakom i gestom. Aplikacja obsługuje w zasadzie wszystkie najpopularniejsze formaty plików wideo (AVI, MP4, WMV, FLV, 3GP, MKV, M2TS, MOV, MPG, MPEG, RM, RMVB, WMV, VOB, ASF, QuickTime, F4V, TS, HD) i napisów.

r   e   k   l   a   m   a

Wielu z entuzjazmem powita możliwości strumieniowania z serwerów i dysków sieciowych. ALLPlayer na iOS-a obsługuje streaming z usług Dysk Google i Dropbox, a także serwerów FTP i Samba. Także w tym przypadku możliwe jest oglądanie filmów z napisami. Nową aplikację ALLPlayer w wersji na system mobilny Apple znaleźć można w naszej bazie oprogramowania.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.