ALLPlayer 3.6 wydany

Strona główna Aktualności

O autorze

Marbit udostępnił kolejną wersję odtwarzacza multimedialnego 3.6.6.5. Jak zapewnia producent nowa wersja programu pokazuje kierunek, w którym zmierza ALLPlayer i jest to zrobienie najlepszego multimedialnego Playera dla tych, którzy kochają seriale telewizyjne.

W najnowszej wersji wprowadzono takie moduły jak ALLContainer, ALLMenu i ALLCoverFlow. Dzięki nim aplikacja może w bardzo prosty sposób automatyczne pobrać i dopasować napisy do filmów, znaleźć okładkę i opis do filmu, wrzuci do pliku filmu okładki i napisy (koniec z osobnymi plikami do napisów, okładek czy opisów), pozwala na zabezpieczenie hasłem pliku i nowy sposób wyświetlania filmu w ALLCoverFlow. W kolejnej wersji odtwarzacza autorzy planują dodać kolejne moduły w tym 3D Playlista i Nowe OSD z lepszą współpracą z pilotami uniwersalnymi.

Ponadto programiści zadbali o lepszą obsługę kodeków, nowy i bardziej przyjazny moduł LiveUpdate 2, poprawili działanie lektora, dodali konwerter MKV do formatu DivX HD, udoskonalili obsługę filmów DVD, wprowadzili możliwość wyłączenia pobierania napisów z katalogu, w celu znalezienia lepszych na serwerach NapiProjekt oraz OpenSubtitles , poprawili wczytywanie skórek i usunęli szereg uciążliwych błędów, które zostały zgłoszone na forum.

ALLPlayer 3.6.6.5 dostępny jest w dziale: PROGRAMY -> Multimedia -> Odtwarzacze plików audio i video

© dobreprogramy