r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ALLRemote (ALLPlayer Pilot) 2.0

Strona główna Windows Akcesoria Sterowanie komputerem
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AllPlayer Pilot to program towarzyszący, pozwalający na zdalne sterowanie komputerem z poziomu aplikacji ALLPlayer Pilot Free dla Androida. 

Galeria programu

Program umożliwia przede wszystkim sterowanie odtwarzaczami multimedialnymi, w tym oczywiście ALLPlayerem, Widnows Media Playerem, KMPlayerem, VLC i wieloma innymi z poziomu aplikacji. Sterowanie jest możliwe przez sieć lokalną, a za opłatą także przez Internet.

Ponadto program pozwala na przesyłanie plików z urządzenia z Androidem (z zainstalowaną aplikacją) na komputer i zapisywanie ich we wcześniej wskazanym folderze. W programie można zaplanować czasowe wyłączenie komputera, włączyć dźwięk o wybranej porze, odłączyć dostęp do Internetu i tym podobne proste zadania.

Znajduje się tu też bramka SMS (płatna) i niewielki monitor aktywności komputera.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.