ALLSubtitleSearcher 1.3

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ALLSubtitleSearcher jest zaawansowaną aplikacją umożliwiającą pobieranie z Internetu napisów do filmów.

W odróżnieniu od innych narzędzi tego typu potrafi wyszukiwać napisy w wielu językach - poza polskim na liście znaleźć można także angielskie, niemieckie, francuskie, czeskie, włoskie, chińskie, japońskie i inne. Praca z aplikacją odbywać się może na 2 (lub 3 - wymagany AllPlayer) sposoby: plik z filmem wczytujmy bezpośrednio z programu lub klikając na niego prawym przyciskiem myszy wybieramy z menu kontekstowego pozycję ALLSubtitleSearcher. Program współpracuje z popularnym odtwarzaczem ALLPlayer, z poziomu którego także możemy pobierać napisy.

W przypadku kiedy napisy nie zostały znalezione ALLSubtitleSearcher oferuje funkcję automatycznego sprawdzania ich dostępności w określonych przez użytkownika jednostkach czasu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!