r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AMD Rewards, czyli program lojalnościowy z nagrodami dla graczy

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Fani gier komputerowych i zwolennicy rozwiązań sprzętowych firmy Advanced Micro Devices od dzisiaj mogą zbierać punkty w programie lojalnościowym AMD Rewards i potem przeznaczać je na nagrody. Firma chwali się, że w puli są rzeczy o łącznej wartości przeszło 5 milionów dolarów. Wystarczy zacząć korzystać z aplikacji AMD Gaming Evolved albo po prostu włączyć ją ponownie po dłuższym okresie nieużywania.

Punkty przyznawane są za wiele różnych prostych czynności. Dostaniemy je za samo dołączenie do klubu AMD (500), zweryfikowanie adresu poczty elektronicznej (200), zoptymalizowanie po raz pierwszy gier z programem (20), zabawę z aplikacją zawsze uruchomioną w tle (do 25 dziennie) czy angażowanie się w rozwój społeczności graczy (100). Możliwe, że uruchamiając dzisiaj AMD Gaming Evolved już zobaczycie całkiem pokaźną ich liczbę. Na co to wymienić? Losy w loterii ASTRO Gaming, zniżkę na okulary Gunnar, karty graficzne Sapphire lub gry, a z czasem pojawiać się będą nowe oferty.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.