r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AMD prezentuje infografikę przedstawiającą ogólną wydajność Ryzen

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Marcowa premiera procesorów Ryzen 7 przywróciła konkurencyjność w odpowiadającym im segmencie wydajnościowym. Te 8-rdzeniowe i 16-wątkowe konstrukcje okazały się świetnie sprawdzać w typowych zastosowaniach zaawansowanych użytkowników, w tym twórców, profesjonalistów, jak i wymagających graczy.

Producent udostępnił infografikę, która prezentuje wydajność modelu Ryzen 7 1700X na tle konkurencyjnego Intel Core i7-7700K w popularnych scenariuszach użytkowania PC, w tym w grach, transmitowaniu rozgrywki, tworzeniu treści cyfrowych i obróbce wideo. Już na pierwszy rzut oka widać, że Ryzen to procesor zbalansowany i wszechstronny, który w realnych scenariuszach użytkowania oferuje porównywalną wydajność w grach, zaś w wielu programach zapewnia o rząd wielkości lepsze doznania i wydajność.

82-procentowa wyższa wydajność w kodowaniu wideo w Adobe Premiere CC czy mniej niż 1% utraconych klatek przy transmisji (w porównaniu do 18% w systemie z konkurencyjnym procesorem) to odczuwalnie olbrzymia różnica. Procesory Ryzen są tym samym idealnym sercem nowoczesnych PC, które z założenia powinny być wszechstronne i przyszłościowe.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.