APB: Reloaded

Strona główna Windows Gry RPG i MMO
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

All Points Bulletin to świetna gra akcji z gatunku MMO przenosząca nas do świata pełnego przemocy, agresji, bezprawia i terroru. Sposób prowadzenia rozgrywki, jej zasady, dynamika, ale przede wszystkim rozbudowane, pełne życia, szczegółów i detali środowisko przygotowane przez autorów do złudzenia będzie przypominało to, które znamy ze słynnej serii GTA.

Akcja gry toczy się w San Pero, metropolii ogarniętej totalnym chaosem i anarchią. Bezład panujący w mieście jest wynikiem eskalacji konfliktu pomiędzy dwoma powstałymi frakcjami: przestępców i stróżów prawa. Ci pierwsi odsuwają starych bossów gangów na bok i starają się za wszelką cenę wprowadzić własne zasady gangsterki. Ci drudzy, głownie ludność na prawach policji, stara się poprzez nieustanną walkę z oprychami przywrócić miastu dawny porządek i dobre imię. San Pero podzielone zostało na 2 typy dzielnic: 100 osobowe, gdzie zetkniemy się z ostrą rywalizacją typu „gracz przeciwko graczowi” oraz 300 osobowe, bardziej społecznościowe, gdzie można zastać nieco więcej spokoju. Co by jednak nie mówić, obie te lokacje przepełnione są bijatyką, pościgami, strzelaninami, aresztowaniami oraz wartką akcją.

Po wyborze frakcji, po stronie której przyjdzie nam walczyć, przechodzimy do kreacji i personalizacji własnego profilu, gdzie otwierają się nieograniczone możliwości. Dzięki rozbudowanym opcjom konfiguracji, polegających na możliwości zmiany nawet najmniejszych niuansów naszego ciała (brwi, kości policzkowych, podbródka, koloru skóry, postury ciała itp.) jesteśmy w stanie maksymalnie zindywidualizować nasz profil. Podobnie ma się sytuacja z ubraniami, samochodem czy wyborem muzyki, której będziemy mogli odsłuchiwać we własnym aucie.

Naszym zadaniem jest w zasadzie walka z każdym kto tylko wymierzy do nas swoją broń. Oprócz tego wykonujemy przeróżne zadania, za które otrzymujemy specjalne profity. Rzecz nie rozbija się tylko o pieniądze, dzięki którym ulepszamy uzbrojenie oraz inne elementy wyposażenia, ale również o prym w grupie, szacunek u innych graczy i reputację.

Ciekawą rzeczą jest to, że gra nie posiada systemu doświadczenia. Wyniki w grze są czystym odbiciem naszych umiejętności. Im są one wyższe, tym większe szanse na przetrwanie w świecie brutalnej ulicznej gangsterki.


Uwaga:

W celu uzyskania właściwego pliku gry należy wpierw pobrać specjalny menadżer pobierania i instalacji gry.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

może grafika
toporna rozrywka.
ocena użytkownika
20.08.2016 23:12

ciężko tu zorientować się jak grać. kto z kim i jak.
próbowałem tę grę polubić, ale nie udało mi się
nie polecam.