AQQ 2.2.0.64 - bez zawieszeń i wycieków pamięci

Strona główna Aktualności

O autorze

Światło dzienne ujrzała kolejna stabilna wersja cieszącego się coraz większą popularnością polskiego multikomunikatora AQQ. Oznaczono ją symbolem 2.2.0.64 i w odróżnieniu od poprzednich edycji nie oferuje nowych funkcjonalności, a jedynie usprawnia już istniejące.

W najnowszej wersji autor skupił się na poprawie błędów wykrytych od momentu udostępnienia poprzedniej edycji - w tym istotnych niedociągnięć powodujących zawieszanie się aplikacji. Zlikwidował kilka poważnych wycieków pamięci, występujących m.in. podczas migania okien rozmowy, poprawił mechanizm rozłączania się z siecią Jabber, obsługi vCard i zapisywania danych telefonicznych w wizytówce, usprawnił system reklam oraz zniwelował błędy mogące występować podczas dodawania kontaku z poziomu okna rozmowy, a także usuwania konta. Pełną listę zmian w tym wydaniu znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej.

Najnowszą wersję komunikatora AQQ 2.2.0.64 pobrać można z naszego działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Komunikatory internetowe. Użytkownicy programu mogą dokonać aktualizacji do nowej edycji przy użyciu opcji Sprawdź aktualizacje z poziomu menu Pomoc.

© dobreprogramy