r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AQQ 2.0 Golden Path wydany

Strona główna Aktualności

Po prawie rocznym okresie testów pojawiła się finalna wersja komunikatora internetowego AQQ 2.0 Golden Path oznaczona symbolem 2.0.1.50.

Obecnie podstawową siecią komunikatora AQQ jest jabber. Protokół, który dzięki otwartości i znaczącej liczbie rozbudowujących go osób tworzy nową jakość rozmów internetowych. Oczywiście nie zapomniano o obsłudze najpopularniejszych w Polsce sieci jak: gadu-gadu, tlen, spik.

Wygląd komunikatora także został znacznie poprawiony, skórkowanie wspiera kanał alpha, a lista kontaktów jest oparta o kod w języku HTML co pozwala na bardzo szerokie modyfikacje, także znacznie łatwiejsze dostosowywanie w własnym zakresie wyglądu komunikatora. W kwestii stabilności AQQ 2.0 także się nie ma czego wstydzić, gdyż dzięki długim i solidnym beta testom błędy zostały wyeliminowane i komunikator żadnym negatywnym zachowaniem już nas nie zaskoczy.

Liczba dodatków i ich atrakcyjność stale rośnie, znacznie lepiej rozwiązano sprawę wsparcia dla osób piszących wtyczki, gdzie poza forum istnieje także solidnie skonstruowane SDK

Najnowszą wersję AQQ pobrać można w naszym dziale PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Komunikatory internetowe. Więcej informacji na temat zmian wprowadzonych w nowej edycji znaleźć można stronie projektu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.