r   e   k   l   a   m   a
reklama

AQQ 2.0 Golden Path wydany

Strona główna Aktualności

O autorze

Po prawie rocznym okresie testów pojawiła się finalna wersja komunikatora internetowego AQQ 2.0 Golden Path oznaczona symbolem 2.0.1.50.

Obecnie podstawową siecią komunikatora AQQ jest jabber. Protokół, który dzięki otwartości i znaczącej liczbie rozbudowujących go osób tworzy nową jakość rozmów internetowych. Oczywiście nie zapomniano o obsłudze najpopularniejszych w Polsce sieci jak: gadu-gadu, tlen, spik.

Wygląd komunikatora także został znacznie poprawiony, skórkowanie wspiera kanał alpha, a lista kontaktów jest oparta o kod w języku HTML co pozwala na bardzo szerokie modyfikacje, także znacznie łatwiejsze dostosowywanie w własnym zakresie wyglądu komunikatora. W kwestii stabilności AQQ 2.0 także się nie ma czego wstydzić, gdyż dzięki długim i solidnym beta testom błędy zostały wyeliminowane i komunikator żadnym negatywnym zachowaniem już nas nie zaskoczy.

Liczba dodatków i ich atrakcyjność stale rośnie, znacznie lepiej rozwiązano sprawę wsparcia dla osób piszących wtyczki, gdzie poza forum istnieje także solidnie skonstruowane SDK

Najnowszą wersję AQQ pobrać można w naszym dziale PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Komunikatory internetowe. Więcej informacji na temat zmian wprowadzonych w nowej edycji znaleźć można stronie projektu.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii