r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AQQ 2.0.5 Palladium ze sporymi zmianami

Strona główna Aktualności

Po obszernych testach i kilku wydaniach RC pojawiła się właśnie nowa, stabilna wersja multikomunikatora AQQ oznaczona numerem 2.0.5.50 i nazwą kodową Palladium.

Na liście nowości znaleźć można sporo pozycji - najważniejszą jest wprowadzenie pełnej obsługi sieci Gadu-Gadu, czyli nowych statusów, długich opisów oraz możliwości przesyłania plików do i z komunikatora Gadu-Gadu. Nowością jest także prosty menedżer dodatków oraz aktualizacja dodatków z poziomu komunikatora. Wprowadzono również lepszą obsługę graficznych elementów interfejsu pod systemem Windows 7. Poprawiono też wiele większych i mniejszych błędów (np. problemy z ntdll.dll i mshtml.dll mogące się pojawiać na niektórych systemach oraz błąd z zawieszaniem się archiwum), co podniosło stabilność i funkcjonalność programu. Pełną listę zmian względem ostatniej wersji beta znaleźć można na forum AQQ.

Najnowszą wersję AQQ 2.0.5 Palladium można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Komunikatory internetowe. Posiadacze komunikatora mogą zaktualizować program przy pomocy opcji Sprawdź aktualizacje z poziomu menu Pomoc.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.