r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AQQ 2.1.0.50 - nowa wersja i kolejne poprawki

Strona główna Aktualności

O autorze

Światło dzienne ujrzała kolejna stabilna wersja multikomunikatora AQQ dla systemu Windows oznaczona numerem 2.1.0.50 i nazwą kodową Fusion.

W stosunku do poprzedniego stabilnego wydania poczyniono kolejne kroki w stronę poprawny komfortu pracy z aplikacją – poprawiono i usprawniono szereg zgłoszonych przez użytkowników błędów. Wśród najważniejszych modyfikacji wymienić należy wprowadzenie obsługi Unicode do wtyczki GG, automatycznego wykonywania kopii zapasowej ustawień, usprawnienie współpracy aplikacji z Windows 7 Taskbar, dodanie obsługi Gmail przy tworzeniu nowego konta i wiele więcej. Pojawiło się także duża ilość mniejszych poprawek dotyczących np. optymalizacji połączenia z sieciami i przy nawiązywaniu połączeń w trakcie transferu plików, wyświetlania metakontaktów, dublowania wiadomości czy obsługi funkcji "Wyślij schowek". Nowością w tej wersji jest opcja "Wyślij email" i "Dodaj grupę" w menu "Kontakty". Pełną listę zmian znaleźć można na oficjalniej stronie AQQ. Najnowszą wersję komunikatora AQQ 2.1.0.50 pobrać można z naszego działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Komunikatory internetowe. Użytkownicy programu mogą dokonać aktualizacji do nowej edycji przy użyciu opcji Sprawdź aktualizacje z poziomu menu Pomoc.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.