r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AQQ 2.2.0 już w wersji stabilnej

Strona główna Aktualności

Pojawiła się stabilna wersja AQQ 2.2.0 - kolejna odsłona popularnego komunikatora oferującego komunikację z sieciami Jabber, Gadu-Gadu i Tlen.

W nowej wersji AQQ, która znana była też pod nazwą kodową BlackWolf wprowadzono szereg zmian zarówno pod maską, jak i w interfejsie. W stosunku do poprzedniej bety pojawiły się poprawki w łączeniu z siecią Jabbera, a także w obsłudze rozszerzenia XEP-0118 (User Tune) odpowiedzialnego za przesyłanie informacji o aktualnie słuchanej muzyce. Twórcy informują również o poprawkach w rdzeniu połączeniowym i optymalizacjach w oknie rozmowy. Jeśli chodzi o warstwę zewnętrzną, nowe AQQ to szlify w kompozycjach, poprawiona obsługa ikon HD i poprawka na błąd związany z pustym komunikatem w aktualizatorze AQQ. Rozwiązano też drażniący problem z przewijaniem okna w konsoli XML oraz blokowaniem skrótów.

Użytkownicy AQQ mogą pobrać najnowszą wersję za pomocą wbudowanego w program aktualizatora. Niezależnie od tego AQQ 2.2.0 można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Komunikatory internetowe.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.