ARES Commander ARES Commander 2018.3.1.4063

Strona główna Mac Grafika Programy do projektowania CAD
Pobierz prog​ram
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ARES Commander to wieloplatformowy system CAD, produkowany przez firmę z ponad 30-letnim doświadczeniem. Oprogramowanie zostało wyposażone w zestaw standardowych narzędzi 3D i 3D, których można oczekiwać w każdym programie CAD, oraz unikalny system licencjonowania, przyjazny dla klientów.

Kluczową zaletą ARES Commandera jest wieloplatformowość. Ponadto trzeba zaznaczyć, że program wykorzystuje standardowy w branży format DWG jako główny format zapisu projektów, co pomaga w pracy w większych środowiskach, gdzie wykorzystywane są różne programy.

Interfejs programu ARES Commander został tak przygotowany, by umożliwić prostą „przesiadkę” z dowolnego innego systemu CAD. Program ma też takie same komendy i skróty klawiszowe, jak wyznaczający trendy AutoCAD. By przyspieszyć wdrożenie można skorzystać z biblioteki filmów instruktażowych.

Deweloperzy mają do dyspozycji rozbudowany zestaw API, wykorzystujący języki programowania: C++, TXL, LISP, VST, DCL, COM i innych.

ARES Commander wprowadza system licencjonowania przywiązany do użytkownika LicenseToGo. Oznacza to, że ta sama osoba po aktywacji oprogramowania na swoim komputerze może pracować na innych maszynach, bez konieczności eksportowania licencji, dezaktywacji licencji na komputerze głównym i tak dalej. System licencjonowania nie rozróżnia systemów operacyjnych. Licencję można kupić na określony czas, wieczystą lub sieciową. Wraz z zakupem programu ARES Commander klienci otrzymują także roczną licencję na aplikację mobilną ARES Touch dla Androida. Aplikacja pozwala przeglądać projekty i wprowadzać na nich drobne poprawki.

Wersja próbna programu ARES Commander działa przez 30 dni bez ograniczeń.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!