reklama

ASUS stawia na wirtualną rzeczywistość #PGA

Strona główna Aktualności

O autorze

ASUS na Poznań Game Arena prezentuje szeroką gamę produktów przeznaczonych dla graczy sygnowane logiem Republic of Gamers . Na stoisku możecie wypróbować najnowsze notebooki z Logiem ROG czyli GL502 STRIX oraz ROG G752V5, gamingowe klawiatury Claymore, zestawy dla gracza Cerberus, gamesety Pro czy myszki Sparta i Strix czy absolutną nowość jaką jest zestaw słuchawkowy Centurion 7.1. Warto zapoznać się z monitorami ROG Swift PG348Q o 34-calowych matrycach IPS z technologią G-Sync. Naszą uwagę przyciągają dwa dość oryginalnie wyglądające komputery zbudowane przez znanego moddera Bartłomieja Kurpiewskiego w oparciu o najlepsze płyty główne i karty graficzne Asusa.

Oczywiście nie zabrakło tak popularnego na PGA stoiska z wirtualną rzeczywistością . Korzystając z gogli HTC Vive oraz kontrolerów SteamVR i słuchawek Asusa, dzięki aplikacji VR firmy Immersion o nazwie „Horyzont Historii” możemy odbyć niesamowitą wirtualną podróż w przeszłość przez 1000 lat historii Warszawy. Co ciekawe, całość pracuje pod kontrolą laptopa ROG GL502 STRIX z kartą graficzną NVIDIA GeForce GTX 1060.

Na stoisku znajdziemy również najnowsze karty graficzne oraz płyty główne z serii gamingowej ROG. Nie zabrakło też strefy, gdzie każdy chętny może pograć w najnowsze tytuły i zapoznać z najnowszym sprzętem Asusa z logiem ROG. Oczywiście to nie koniec atrakcji na stoisku Asusa. W trakcie trwania PGA są organizowane konkursy, gdzie możemy wygrać gadżety z logiem ROG,będą również spotkania ze znanymi youtuberami i graczami.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama