ATSuite 1.0.1

Strona główna Windows Programowanie Inne programy dla programistów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ATSuite (Automated Test Suite) to interpreter prostego języka skryptowego przeznaczony do automatyzacji testów.

Został stworzony z myślą o pracownikach zespołów testów nie posiadających doświadczenia w programowaniu. Stanowi połączenie kilku popularnych narzędzi do testów automatycznych udostępniając je poprzez wspólny interfejs. Język skryptowy używany przez interpreter został zaprojektowany, tak by umożliwić tworzenie zaawansowanych konstrukcji, przy jednoczesnym zachowaniu łatwości użytkowania.

Narzędzie opiera się na analizie kodu HTML, JS oraz technice OCR. ATSuite jest powłoką testów, która dostarcza prosty język skryptowy oraz pełen wachlarz narzędzi ułatwiających odwzorowanie scenariuszy testowych i testowego zasilanie danymi procesu testowego (wykonywanych skryptów) z różnych źródeł.

Uwaga!

  • Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek Java 2 Runtime Enviroment. Najnowszą wersję Java 2 Runtime Enviroment można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).
  • Dokumentacja oraz instrukcja obsługi narzędzia ATSuite dostępna jest na stronie internetowej producenta.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   38 #1 16.05.2016 18:47

testowałem go, jak na moje gusta ciągle jest nie dopracowany.

Autor edytował komentarz w dniu: 16.05.2016 18:47