reklama

AV Audio Editor 2.0.5

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja audio
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AV Audio Editor to niewielki i darmowy edytor audio, służący do podstawowej obróbki plików dźwiękowych w popularnych formatach. Pomimo, że oferuje ubogą funkcjonalność to stanowi idealne narzędzie pracy dla początkujących użytkowników, którzy poszukują narzędzia prostego, a zarazem wygodnego w użyciu.

Program oferuje interfejs graficzny do jakiego mogliśmy przywyknąć używając wcześniej dowolnego rozwiązania tego typu. Po załadowaniu pliku audio na osi czasu prezentowane są fale dźwięku dla obu kanałów - prawego i lewego. Do dyspozycji użytkownika oddano bardzo ubogi zestaw najprostszych funkcji i narzędzi edycyjnych. Znajdziemy wśród nich wbudowany equalizer, efekt echa, mechanizm symulujący dźwięk Surround i kilka innych, pozwalających manipulować poziomem dźwięku całego materiału dźwiękowego lub jedynie jego wybranych fragmentów. Nie zabrakło także funkcji podziału pliku audio czy wycinania wskazanych jego części.

Swoje braki w funkcjonalności AV Audio Editor nadrabia nieco liczbą obsługiwanych formatów dźwiękowych, wśród których znajdziemy AAC, M4A, MP4, FLAC, MP3, APE, APL, MPC, OGA, OGG, SPX, TTA, WV oraz WMA.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 20.09.2016 12:23

Szukam czegoś BEZPŁATNEGO. Najlepiej na licencji GNU do użytku komercyjnego. Dlaczego ten program filtruje się jako bezpłatny, skoro to tylko demo?

  #4 20.01.2015 17:41

Super program, można sobie go ściągnąć aby sprawdzić czego można by użyć w wersji płatnej. Nawet zwyczajnie głośniej nie da się zrobić.

  #3 21.02.2014 22:46

Niestety, żeby wyciszyć końcówkę utworu trzeba wykupić wersję premium. Zatem dla mnie okazał się bezużyteczny.

  #2 23.10.2013 18:45

podobny wyglądowo do Cool Edita - Adobe Audiotoon

AudiofilPC   8 #1 16.06.2013 10:40

Ciekawy programik. W ustawieniu "nowy plik" jest opcja kwadrofonii (discrete quadraphonic), która może być dla mnie ciekawa dla zapisu muzyki z płyt winylowych nagranych w systemie QS i SQ.

Autor edytował komentarz.
reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić