AV Video Converter 1.0.3

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AV Video Converter to narzędzie do konwertowania materiałów wideo. Obsługuje najpopularniejsze formaty plików, takie jak: AVI, FLV, MKV, MP4, MPEG-1, MPEG-2, OGV (OGG Theora), WebM, WMV i inne.

Po umieszczeniu wybranych materiałów wideo na liście określamy parametry pliku wyjściowego (nie tylko format, ale także rozdzielczość, zoom, proporcje obrazu i jakość), a następnie rozpoczynamy konwertowanie. Przejrzysty interfejs głównego okna AV Video Converter sprawia, że wykonywanie wspomnianych czynności jest intuicyjne, a sam proces zmiany formatu plików przebiega sprawnie i bezproblemowo nawet w trybie wsadowym.

Warto dodać, że opisywany program umożliwia także wyodrębnianie ścieżki dźwiękowej z filmu do pliku dźwiękowego zapisanego w jednym z wybranych formatów: AAC, AC3, ALAC, DTS, FLAC, M4A, MP2, MP3, Opus, OGG, Speex, WAV, WavPack, WMA i innych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!