reklama

AVG Family Safety 8 3.0.0.0

Strona główna Windows Phone Bezpieczeństwo
Pobierz program
lub zeskanuj:

AVG zajmuje się głównie naszym wirtualnym bezpieczeństwem. W swojej ofercie ma miedzy innymi programy antywirusowe jak i przeglądarkę internetową, która ma chronić nas przed szkodliwymi stronami internetowymi. Nie chodzi tutaj o wirusy, ale o strony, które próbują wyłudzić dane, różnego typu oszustwa oraz inne potencjalnie niebezpieczne witryny, w tym także te zawierające treści nieodpowiednie dla młodszych użytkowników.

O ile dojrzali użytkownicy wiedzą jakie strony należy omijać, o tyle dzieci korzystające z telefonu już nie. I jest to właśnie propozycja dla młodszych użytkowników, do zainstalowania przez rodzica i aktywowania w kąciku dziecięcym.

AVG Family Safety nie jest na nowo zaprojektowaną przeglądarką. Opiera się ona (tak jak wszystkie dostępne przeglądarki na Windows Phone) o Internet Explorer 10.

Wygląd jest identyczny jak w IE10: na dole pasek adresu i przycisk odświeżania, po rozwinięciu belki tak samo otrzymujemy dostęp do historii przeglądania, ulubionych stron oraz do ustawień. W ustawieniach można zalogować się na swoje konto AVG. Po zalogowaniu dostajemy możliwość tworzenia własnej czarnej i białej listy stron blokowanych.

AVG Family Stafety 8 działa płynnie i stabilnie. Jest dostępne za darmo i bez reklam.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
reklama