AVG Secure Browser AVG Secure Browser 77.1.1835.92

Strona główna Windows Internet i komunikacja Przeglądarki stron WWW
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AVG Secure Browser to darmowa przeglądarka stron internetowych oparta na Chromium dla użytkowników, którzy cenią sobie prywatność w trakcie codziennego korzystania z sieci.

Dlaczego AVG Secure Browser?

W odróżnieniu do konkurencji oferującej wyłącznie możliwość przeglądania witryn sieciowych w trybie incognito, AVG Secure Browser zawiera także funkcję automatycznego blokowania reklam, integrację z programami AVG AntiVirus i AVG Secure VPN, wymuszone szyfrowanie HTTPS oraz ochronę przed skryptami śledzącymi. Wszystko to sprawia, że AVG Secure Browser zapewnia znacznie więcej bezpieczeństwa niż inne przeglądarki.

Szybko i bez reklam

Jak wynika z informacji producenta, w AVG Secure Browser wczytywanie się stron internetowych odbywa się nawet cztery razy szybciej, dzięki wykorzystaniu funkcji blokowania reklam, o której wspomniano wcześniej. Aplikacja nie musi ładować rozmaitych banerów czy innych grafik, więc jest w stanie wyświetlić daną witrynę sieciową w krótszym czasie.

Najważniejsze cechy:

  • przeglądarka stron internetowych oparta na Chromium
  • minimalistyczny interfejs użytkownika
  • zapewnia całodobową ochronę
  • wbudowana funkcja blokowania reklam
  • integracja z VG AntiVirus i AVG Secure VPN
  • wymuszone szyfrowanie HTTPS

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!