AVG 7.5 już w sprzedaży

Strona główna Aktualności

O autorze

Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE

, importer i autoryzowany reseller oprogramowania firmy Grisoft na terenie Polski poinformował nas o wprowadzeniu do sprzedaży oprogramowania zabezpieczającego AVG w wersji 7.5.

Pisaliśmy o publicznych beta-testach AVG 7.5 oraz podstawowych nowościach jakie zostały wprowadzone, obecnie można już nabyć w Polsce wersje finalne AVG Anti-Malware, AVG Anti-Spyware, AVG Internet Security wraz z ich wersjami sieciowymi. Wszyscy dotychczasowi użytkownicy wersji 7.1 z aktualnymi licencjami mają możliwość bezpłatnej aktualizacji do AVG 7.5.

Oprócz zmian w samych aplikacjach, rozszerzono również ofertę licencyjną, obecnie dostępne są pakiety na 2, 3 i 5 stanowisk oraz wprowadzono oprócz licencji dwuletnich także roczne.

Wraz z rozpoczęciem sprzedaży AVG 7.5 firma CORE ogłosiła konkurs w którym nagrodą jest dwuletnia licencja na AVG Internet Security 7.5. Każdy, kto przetestuje tą wersję oprogramowania i wyśle swoją opinię na adres opinie@avg.pl weźmie udział w losowaniu, które odbędzie się 6 listopada 2006 roku. Wersja testowa dostępna jest w dziale PROGRAMY -> Bezpieczeństwo -> Pakiety zabezpieczające.

Niezwykle istotne dla indywidualnych miłośników AVG są plany producenta związane z wersją bezpłatną - AVG AntiVirus Free Edition. Firma Core poinformowała nas, że program jest nadal rozwijany i najprawdopodobniej w ciągu miesiąca również ta popularna aplikacja będzie dostępna w wersji 7.5.

Koszt licencji rocznej na pakiet AVG Internet Security 7.5 to 234 zł z VAT, dwuletnia - 314 zł z VAT.

© dobreprogramy
s