AVI Trimmer+ AVI Trimmer+ 6.1.1811.14

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja filmów
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AVI Trimmer+ to proste w użyciu i przydatne narzędzie do wycinania fragmentów materiałów wideo bez ryzyka utraty oryginalnej jakości lub "zgubienia" synchronizacji ze ścieżką dźwiękową.

Aplikacja posiada stosunkowo prosty, acz funkcjonalny i miły dla oka interfejs, z poziomu którego łatwo można uzyskać dostęp do wszystkich potrzebnych opcji. Pierwszym krokiem jest oczywiście wskazanie pliku AVI, który ma zostać poddany obróbce. Po załadowaniu pliku użytkownik samoczynnie wybiera fragmenty do wycięcia - mogą one być dowolnie umiejscowione w samym materiale źródłowym i o dowolnej długości. Można dzięki temu wyciąć na przykład wyjątkowo interesujący fragment nagrania, pozbyć się animacji intra i zakończenia czy też usunąć umiejscowione w środku wideo reklamy.

Sam proces usuwania wskazanego fragmentu (lub kilku, możliwe jest jednoczesne wycięcie wielu wskazanych fragmentów) jest szybki i nie wymaga tak naprawdę wielkiej uwagi użytkownika. Pomocny w całym procesie jest wbudowany odtwarzacz, za pomocą którego można ocenić uzyskane efekty, zaś dostępna poniżej oś czasu pozwala na zaznaczanie potrzebnych fragmentów klatka po klatce.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!