AVIcodec 1.2.113

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bardzo przydatny programik sprawdzający wskazany przez użytkownika plik audio lub video pod kątem wymaganych kodeków i filtrów niezbędnych do jego odtworzenia.

Oprócz nazw kodeków, program wyświetla szereg dodatkowych informacji o plikach - rozdzielczość, proporcje, prędkość, ilość klatek, jakość (kompresja), ilość kanałów audio. Dodatkowo jeżeli w systemie nie ma zainstalowanego kodeka niezbędnego do odtworzenia sprawdzanego pliku, program wskazuje stronę z której można go ściągnąć (z tym, że w większości są to tzw. codec-packi - czyli zbiory kodeków). AVIcodec wyświetla także listę wszystkich aktualnie zainstalowanych w systemie kodeków i filtrów. Obsługiwane formaty to: AVI, ASF, WMV, Real (.rm, .rmvb), Ogg (.ogg, .ogm), Mpeg-(S)VCD-DVD (.mpg, .vob).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!