AVS Registry Cleaner 4.1.2.288

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AVS Registry Cleaner to pożyteczna aplikacja, za pomocą której przeskanujemy rejestr systemowy i naprawimy występujące w nim problemy, oczyszczając go ze zbędnych wpisów.

Dbanie o sprawność i względną czystość rejestru jest jedną z podstawowych czynności wykonywanych przy konserwacji komputera, a programy pozwalające nam znacznie ułatwić ten proces cieszą się nieustanną popularnością. I nic dziwnego, AVS Registry Cleaner pozwala na przeprowadzenie całej operacji za pośrednictwem zaledwie kilku kliknięć myszki. Po zakończeniu skanowania, możemy przejrzeć listę odnalezionych problemów - wpisy pozostałe po odinstalowanych aplikacjach, nieużywane już biblioteki DLL, nieaktualne ścieżki do plików oraz czcionek i tym podobne - a następnie usunąć śmieci.

Dzięki przejrzystemu interfejsowi użytkownika, obsługa jest prosta i bezproblemowa, tym bardziej, że dostępna jest również polska wersja językowa. W pełnej wersji niecodziennym widokiem jest funkcja skanowania automatycznego i możliwość tworzenia harmonogramów.

Uwaga!

  • Wersja demo aplikacji pozwala jedynie na przeprowadzenie skanu systemu. Opcja naprawy odnalezionych problemów jest niedostępna.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
dionizos.x   3 #3 03.09.2018 19:28

Ten program teraz już jest dostępny całkiem za darmo. Wypróbowałem i wyczyściłem ponad 880 kluczy. Mam go już na komputerze dwa tygodnie i nie woła o żaden klucz. Radze samemu pobrać i wypróbować. U mnie czyści bez żadnej aktywacji.

marciano2222   12 #2 09.08.2016 21:56

Bardzo dobry program testuje i jest super

Bogdan_G   19 #1 02.08.2016 12:17

Imponujące. Program czysty, a do tego wykrywa najwięcej śmieciowych wpisów w rejestrze. No mogłem usuwać, ale było co porównywać:
CCleaner znalazł dwa klucze. Inne zaś tak pokazały: https://s31.postimg.org/qqchrc5qj/001524.jpg