r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AVS Registry Cleaner 3.0.5.275

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

AVS Registry Cleaner to pożyteczna aplikacja, za pomocą której przeskanujemy rejestr systemowy i naprawimy występujące w nim problemy, oczyszczając go ze zbędnych wpisów.

Galeria programu

Dbanie o sprawność i względną czystość rejestru jest jedną z podstawowych czynności wykonywanych przy konserwacji komputera, a programy pozwalające nam znacznie ułatwić ten proces cieszą się nieustanną popularnością. I nic dziwnego, AVS Registry Cleaner pozwala na przeprowadzenie całej operacji za pośrednictwem zaledwie kilku kliknięć myszki. Po zakończeniu skanowania, możemy przejrzeć listę odnalezionych problemów - wpisy pozostałe po odinstalowanych aplikacjach, nieużywane już biblioteki DLL, nieaktualne ścieżki do plików oraz czcionek i tym podobne - a następnie usunąć śmieci.

Dzięki przejrzystemu interfejsowi użytkownika, obsługa jest prosta i bezproblemowa, tym bardziej, że dostępna jest również polska wersja językowa. W pełnej wersji niecodziennym widokiem jest funkcja skanowania automatycznego i możliwość tworzenia harmonogramów.

Uwaga!

  • Wersja demo aplikacji pozwala jedynie na przeprowadzenie skanu systemu. Opcja naprawy odnalezionych problemów jest niedostępna.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
marciano2222   11 #2 09.08.2016 21:56

Bardzo dobry program testuje i jest super

Bogdan_G   17 #1 02.08.2016 12:17

Imponujące. Program czysty, a do tego wykrywa najwięcej śmieciowych wpisów w rejestrze. No mogłem usuwać, ale było co porównywać:
CCleaner znalazł dwa klucze. Inne zaś tak pokazały: https://s31.postimg.org/qqchrc5qj/001524.jpg

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.