AVS Video Converter AVS Video Converter 10.0.5.614

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AVS Video Converter to szybki i łatwy w obsłudze konwerter plików wideo, obsługujący wszystkie najpopularniejsze, a tym samym najczęściej spotykane formaty.

Interfejs programu jest nowoczesny i atrakcyjny, dzięki czemu problemu z użytkowaniem nie powinny mieć nawet osoby robiące to po raz pierwszy. Oczywiście pomaga w tym także polska wersja językowa. Z menu stylizowanego na popularną wstążkę firmy Microsoft, możemy wybrać format, urządzenie docelowe lub wideo dostosowane do sieci web (np. dla serwisu YouTube lub Facebook). Potem wystarczy wskazać plik do konwersji, miejsce lokalizacji pliku wyjściowego i ewentualnie zapoznać się z opcjami zaawansowanymi.

Po włączeniu tychże okno programu staje się sporo większe, a do dyspozycji użytkownika pojawia się wiele dodatkowych informacji i możliwości, statystyki pliku źródłowego, szczegółowe ustawienia dla wideo i audio w tym wybór kodeków. Do tego dochodzi możliwość poprawienia proporcji obrazu, podział pliku na mniejsze części czy też prosta edycja wideo. Wśród formatów, do których możemy zapisać nasz plik znajdują się między innymi AVI, MP4, WMV, 3GP, DVD, FLV, SWF, MPG, MPEG-1 do 4, H.263, H264, MKV, MTV, Blue-Ray video, DVD i nie tylko.

Uwaga!

  • Wersja testowa programu jest w pełni funkcjonalna, ale umieszcza znak wodny producenta na plikach wynikowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Lekki w obsłudze, bardzo przejrzysty
Brak
ocena użytkownika
27.12.2019 17:43 • Recenzja do wersji 12.0.2.652

Bardzo fajny i elegancki program, można w nim konwertować różne filmy, nadaje się przede wszystkim na szybkie wysyłanie.