Abelssoft Backup 2019 19.9.04

Strona główna Windows Narzędzia Archiwizacja danych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Abelssoft Backup to niezwykle prosta aplikacja przeznaczona do szybkiego tworzenia kopii zapasowych danych zlokalizowanych na dysku twardym.

Program pozwala na utworzenie kopii zapasowej określonych rodzajów dokumentów w tym grafik, plików muzycznych i wideo, dokumentów tekstowych, prezentacji PowerPoint, maili itp. jak również wybranych folderów czy konkretnych plików. Kopie zapasowe mogą być tworzone zarówno ręcznie jak i automatycznie.

Każdą kopię zapasową utworzoną za pomocą programu Abelssoft Backup można zabezpieczyć hasłem. Dodatkowo zarchiwizowane dane można przeglądać i odzyskiwać z nich tylko wybrane pliki czy katalogi. Niewątpliwie największą zaletą narzędzia poza poza prosty interfejsem graficznym jest szybkość działania. Aplikacja pozwala na archiwizowanie danych z prędkością nawet do 90 MB/s. Oczywiście prędkość uzależniona jest od pojemności i szybkości dysku twardego.

Abelssoft Backup wyposażony został również w funkcje tworzenia kopii zapasowej całego systemu operacyjnego. By stworzyć kopię całego systemu należy wcześniej utworzyć płytę Boot CD. Utworzona kopia może być niezwykle przydatna w przypadku gdy system przestanie się uruchamiać. Uruchamiając komputer z przygotowanej wcześniej płyty rozruchowej programu Abelssoft Backup pozwala na przywrócenie kopii partycji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Bladius2018   4 #10 07.08.2018 08:38

2019 jest po angielsku nie po polsku

  #9 15.03.2016 12:57

@Waler: dzięki, dzięki :)

Waler   2 #8 08.03.2016 12:11

też się zastanawiam skąd taka wysoka ocena, program niczym nie zaskakuje, nie jest jakiś wyjątkowy. BackUp Exec jest dużo lepszy, więcej funkcji, przejrzysty interfejs. Mam nawet plany żeby przejechać się na szkolenie techniczne do Warszawy, bo widzę, że jest dużo do ogarnięcia i pewnie przyda mi się ta wiedza do pracy bo i tak szef już ode mnie wymaga ponad miarę
https://event.veracomp.pl/szkolenie-techniczne-z-backup-exec/

darek719   42 #7 29.10.2015 21:05

dobry program do tworzenia kopii zapasowych danych, szkoda że płatny.

Autor edytował komentarz.
walgav   17 #6 19.06.2015 17:09

czyli nie opłaca się instalować?

czesterw   1 #5 23.11.2013 16:14

Dlaczego portal dobreprogramy.pl po takiej opinii jak wyżej nie usuwa tego programu,tylko zachęca do jego instalacji.?
Świadczy to o tym,ze i inne programy mogą być do Bani.(Byle tylko wziąć kasę.O nie ładnie Panie i Panowie z portalu DOBREPROGRAMY.a miałem do Was takie zaufanie.Czesław

djzon   5 #4 23.03.2013 12:09

Kazioelektryk ma 1000% racje. Nie instalujcie tego programu!!!
Ja tak samo przez niego straciłem najcenniejsze dane. Ten program to chłam na chłamami i robi odwrotne zadanie. Zamiast zrobić backup nadpisuje plik w nieoczekiwanym momencie i żegnajcie dane. Żadnym programem nie odzyskanie nadpisanych danych a nawet jeśli to te dane są niekompletne , uszkodzone. Powinni usunąć ten program z dobreprogramy. Wsparcie techniczne to jeszcze gorsze. Podobno mieli rozwiązać z tym problem i co NIC. Nawet nie odpisali ponownie. Nie liczą z ludźmi jak utracą dane po przez ich program. Ocena 0 !

  #3 30.04.2012 09:19

Dzisiaj darmowy program na GotD!

Kazioelektryk   1 #2 21.02.2012 07:22

Program AVG który kupiłem na Fakturę nie zapobiegł zmianom
w zapisach systemowych który poczynił Program Backup tworzący kopie rezerwowe , oraz w partycjach rozruchowych dysków twardych. Taki program powinien się pytać o zezwolenie na zmiany systemowe zwłaszcza w systemie oraz w partycjach rozruchowych cylindrów rozruchowych dysków twardych .Robi to program SPYBOT nawet dla wpisów Mikroswtu. Uwaga dla użytkowników dyski zewnętrzne należy mieć absolutnie wyłączone z zasilania aby uniknąć tragedii nieznając programu a instalując 1 raz.Utaciłem dane na 3 dyskach. 21.02.2012r.zgliczynski.kazimierz9@gmail.com

Kazioelektryk   1 #1 21.02.2012 07:09

Wiela porażka ,pobrałem ten program ba miał wysoką ocenę ale skąd ona się wzieła ,- pytanie skoro nie ma wpisów.Program okazał się nieprzyjazny bo utracilem dane na 3 dyskach .Urządzenie IDE SATA TOUSB wykazało mi takie wpisy wykonane przez ten program ale nie wierzyłem synowi który jest Profesorm ale dziadek Kazioelektryk się przekonał, program jest tak głupi że nie rozpoznaje że na dysku C nie ma miejsca i wyrzuca błąd , a kopia miała być na dysku zewnętrznym zew. z zasilaniem odrębnym wykazało wpisy na cylindrach Backup, Utraciłem pare tysięcy zdjęć oraz programy a to boli.Program może być głupi , prosty ale nie może czynić zła.....!!!!!!!Dlaczego niema żadnych dobrych opinii!!!!!!!!--Kopie robiłem X razy ale tem program dopuścił esię podłosći. Kazimierz Zgliczyński--ostrzegam!!!!!!