Able2Extract PDF Converter Able2Extract PDF Converter 12.0.4.0

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Able2Extract PDF Converter to zaawansowane, a jednocześnie bardzo proste w obsłudze narzędzie, służące do konwertowania dokumentów PDF do wielu popularnych formatów. Z jego pomocą przetworzymy nasze publikacje i książki elektroniczne do postaci plików zgodnych z większością aplikacji pakietu Microsoft Outlook lub OpenOffice, a nawet wspieranych przez AutoCADa.

Aplikacja wyposażona została w przyjazny użytkownikowi interfejs, bazujący na znanej z Office'a wstążce. Wszystkie dostępne z jej poziomu funkcje i narzędzia uporządkowane zostały w odpowiednich zakładkach. Znajdziemy wśród nich głównie opcje przeznaczone do konwersji PDF-ów do wspomnianych wcześniej formatów, jak również plików HTML oraz plików graficznych. Co istotne, Able2Extract PDF Converter obsługuje wsparcie dla zakładek, umożliwiając tym samym wygodną pracę z wieloma dokumentami jednocześnie.

Obsługa programu ogranicza się do kilku prostych kroków. Wystarczy, że użytkownik wczyta dokument PDF do konwersji, wskaże format wyjściowy, a następnie zdefiniuje nazwę i lokalizację, w której zostanie zapisany wyjściowy plik. Praca z programem pomimo braku polskiej wersji językowej z pewnością nie przysporzy problemów nawet mniej doświadczonym użytkownikom.

Able2Extract PDF Converter jest narzędziem multiplatformowym. Autorzy udostępnili program w wersjach dla Windowsa, Linuksa oraz Mac OS-a.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 7 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!