r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Able2Extract PDF Converter 12.0.4.0

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Able2Extract PDF Converter to zaawansowane, a jednocześnie bardzo proste w obsłudze narzędzie, służące do konwertowania dokumentów PDF do wielu popularnych formatów. Z jego pomocą przetworzymy nasze publikacje i książki elektroniczne do postaci plików zgodnych z większością aplikacji pakietu Microsoft Outlook lub OpenOffice, a nawet wspieranych przez AutoCADa.

Galeria programu

Aplikacja wyposażona została w przyjazny użytkownikowi interfejs, bazujący na znanej z Office'a wstążce. Wszystkie dostępne z jej poziomu funkcje i narzędzia uporządkowane zostały w odpowiednich zakładkach. Znajdziemy wśród nich głównie opcje przeznaczone do konwersji PDF-ów do wspomnianych wcześniej formatów, jak również plików HTML oraz plików graficznych. Co istotne, Able2Extract PDF Converter obsługuje wsparcie dla zakładek, umożliwiając tym samym wygodną pracę z wieloma dokumentami jednocześnie.

Obsługa programu ogranicza się do kilku prostych kroków. Wystarczy, że użytkownik wczyta dokument PDF do konwersji, wskaże format wyjściowy, a następnie zdefiniuje nazwę i lokalizację, w której zostanie zapisany wyjściowy plik. Praca z programem pomimo braku polskiej wersji językowej z pewnością nie przysporzy problemów nawet mniej doświadczonym użytkownikom.

Able2Extract PDF Converter jest narzędziem multiplatformowym. Autorzy udostępnili program w wersjach dla Windowsa, Linuksa oraz Mac OS-a.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 7 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
tadeusz11   5 #3 08.03.2017 15:13

@walgav: Warto, w porządkowaniu tabelek lepszy od Fine Readera

sacc   11 #2 07.04.2016 15:45

Aplikacja wyposażona jest nie w przyjazny lecz skrajnie nieergonomiczny interfejs typu wstążka rodem z pracowni szatana w Microsofcie.

walgav   17 #1 19.06.2015 17:13

instalował ktoś? Warto?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.