Ableton Live 10.0.1

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja muzyki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ableton Live to program, który umożliwia tworzenie, produkowanie i wykonywanie utworów muzycznych. Charakteryzuje się intuicyjnym, choć bardzo rozbudowanym interfejsem użytkownika, co sprawia, że jest on adresowany do mniej doświadczonych użytkowników.

Narzędzie pracuje w czasie rzeczywistym i na bieżąco synchronizuje zmiany wprowadzone w poszczególnych plikach. Ableton Live pozwala zatem na edytowanie i modyfikowanie wybranych utworów w dowolnej chwili. Warto dodać, że do obsługi programu można wykorzystać klawiatury lub też kontroler. Aplikacja oddaje do dyspozycji szereg instrumentów muzycznych, dźwięków i inne narzędzia do tworzenia muzyki z każdego gatunku. Dostępne są także rozmaite efekty do przetwarzania i ulepszania dźwięków.

W ramach Ableton Live użytkownicy otrzymują: Ableton Live, 9 instrumentów do wypróbowania, 41 efektów do przetwarzania audio i MIDI, a także Max for Live oferującego dostęp do wielu instrumentów, efektów i opcji personalizacji stworzonych przez społeczność Live.

Program do działania wymagania procesora Intel Mac z Mac OS X 10.7 lub lepszym bądź PC z Windows 7 lub Windows 8, wielordzeniowego procesora, 2 GB RAM, wyświetlacza z

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Ableton Live 9.2. Muzyczny kombajn nie tylko dla profesjonalistów

13
01.07.2015  •  Maciej Olanicki

Ableton Live to rozbudowane oprogramowanie, pozwalające na tworzenie i nagrywanie muzyki. Znajduje ono swoich miłośników przede wszystkim wśród profesjonalistów – z programu korzysta między innymi Armin van Buuren, Skrillex czy zespół M83. Dostępna jest już wersja 9.2, która przynosi sporo funkcji mogących wzbudzić zainteresowanie także wśród amatorów. Pierwsza wersja Ableton Live pojawiła się w 2001 roku. Program dostępny jest na Windowsa i OS X. Według twórców to, co wyróżnia program, zawiera się już w jego nazwie. Interfejs został bowiem zaprojektowany w taki sposób, aby zachować wygodę i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #9 06.02.2017 22:33

@MarekVite (niezalogowany): np. jakie?

  #8 28.12.2016 13:52

@MarekVite (niezalogowany): Zgadzam się w zupełności, że DISKO to ZŁOOOOOO!!!!!!!!!!

  #7 15.07.2016 13:26

jak żyć?

  #6 27.06.2016 19:26

@hehegjsdflkg (niezalogowany): No ja też się zastanawiam!

  #5 24.03.2016 13:56

czy bedzie dzialac na windowsie 10?

  #4 08.12.2015 20:21

@Zoenk (niezalogowany): Jak żyć ? . Tylko z MUZYKĄ !!! ale nie Disco-Polo . Nadmiar Cukierków, szkodzi na zęby w Mózgu !!! -)

  #3 06.11.2015 14:52

@Zoenk (niezalogowany): UWAGA !. Jeśli płacisz sprawdź akademickie możliwości programów. Na uczelniach i czasem w płatnych studiach muzycznych. Te drugie każdy może założyć. Tak jak w edytorach VIDEO PROFESJONALNYCH, za niewielkie pieniądze ( okło 1500 dollar - dla Amerykanów), kodeki nie mają wartości TECHNOLOGII ZAAWANSOWANEJ. Nazwa PROFESJONALE, to handlowe krętactwo. Na liście nie ma EDYTORÓW O ZAAWANSOWANEJ TECHNOLOGII. Programy te np.nie potrafią rozłożyć plik audio na wielowarstwowe elementy " fizyczne" .i to na wielu poziomach widmowych. Nie mylić z filtrami barwy dźwięku. Do tworzenia muzy polecam darmowe (sponsorowane) edytory, zwłaszcza wielościeżkowe. - ))

  #2 18.10.2015 15:58

Jak żyć ?

  #1 13.08.2015 19:09

jak grac?

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza