reklama

Abonament na gry dla Androida — GameTanium wkrótce w T-Mobile

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

W sklepie Google Play dostępna jest cała masa płatnych gier dla urządzeń z systemem Android na pokładzie, zazwyczaj w niewygórowanej cenie. Płaci się niemniej od tytułu, więc jeśli ktoś musi koniecznie być na bieżąco z tym, co jest wydawane, zainwestuje sporo gotówki w swoje hobby. Chyba że zainteresuje się systemem GameTanium, którego wprowadzenie do Polski na wiosnę zapowiedziało T-Mobile. W skrócie, chodzi o abonament typu „grasz ile chcesz”.

W ramach stałej opłaty, użytkownik otrzyma nielimitowany dostęp do gier z bardzo bogatej oferty GameTanium. Przedsięwzięcie wspiera ponad 100 firm zajmujących się przenośną rozrywką, niemniej mamy też do czynienia z bazą starannie wyselekcjonowanych propozycji, więc nie powinniśmy natrafić na tytuły marnej jakości. Naturalnie o wyświetlaniu reklam nie ma mowy, dostęp do zasobów GameTanium jest ponadto dziecinnie prosty — wystarczy zainstalować odpowiednią aplikację, z której poziomu przegląda się i pobiera gry. Dostępny jest darmowy, tygodniowy okres testowy, potem domyślna opłata to blisko 5 dolarów miesięcznie. Na chwilę obecną nie znamy szczegółów płatności, jeśli o nasz kraj chodzi.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama