reklama

Above 1.0.1

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Above to widziana z perspektywy pierwszej osoby interesująca, klimatyczna platformowa gra logiczna, której akcja osadzona została na fantastycznej, magicznej wyspie.

Generalnie zabawa sprowadza się do odnalezienia ostatecznego wyjścia z tajemniczego uniwersum. Nie jest to proste zadanie, ponieważ wędrując po obcym świecie napotykamy na szereg przeszkód głównie w postaci nie zawsze łatwych zagadek, łamigłówek czy minigier.

Ich systematyczne odgadywanie i właściwe rozwiązywanie będzie skutkowało odblokowaniem i doprowadzeniem do sekretnych lokacji oraz innych trudno dostępnych miejsc, w których czekać będą na rozwikłanie następne szarady.

Pamiętać należy o wplecionym do całości rozgrywki ciągu przyczynowo skutkowym z jakim będziemy mieli do czynienia w trakcie wykonywania kolejnych zadań. Często nie zaliczenie tych wcześniejszych nie pozwoli na dalsze kontynuowanie przygody. Na szczęście możemy w dowolnej chwili wrócić się do wybranej części wyspy.

Above to krótka, ale ciekawa i klimatyczna gra. Będzie ona wymagała otwartego umysłu, rozumowego podejścia do konkretnych sytuacji, a momentami sporej koncentracji. Mimo prostych zasad i niezbyt wysokiego tempa prowadzenia rozgrywki tytuł będzie jednak wymagał zaangażowania.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   41 #5 15.04.2016 16:00

Bardzo fajna gierka na weekend ale rozmiar trochę przerośnięty...

Dementor   38 #4 27.03.2016 00:50

@MacGregor: Jak pobierać z DB to tylko z linków bezpośrednich, a jak takowych nie ma to z oficjalnej strony producenta, czynię tak od lat, i nigdy nie miałem problemów z poprawną instalacją danego programu czy gry.

MacGregor   8 #3 02.01.2016 22:59

@saturno: "Uderz w stół a nożyce się odezwą"... Gdybyś wiedział to ten komunikat pojawia się tylko przez zazdrosną konkurencje która zgłosiła serwery dp do google. A na tych serwerach nie ma ani pół wirusa. Z mojej strony EOT

saturno   12 #2 02.01.2016 22:48

@MacGregor: Ostry masz język więc odpowiem w twoim stylu, tak żebyś zrozumiał:
No cóż, może jakbyś miał staż podobny do mojego zrozumiałbyś jakie przesłanie miał mój komentarz.
Tak czy inaczej ważne że pomogło (choć niestety tylko w tym przypadku, bo mnóstwo podobnych przypadków czeka już po kilka miesięcy!).

MacGregor   8 #1 02.01.2016 21:41

@saturno: Spodziewałem się trochę inteligenci po użytkownikowi z takim stażem...

reklama