Absinthe Absinthe 2.0.4

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Usuwanie zabezpieczeń
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Absinthe to multiplatformowe narzędzie do przeprowadzania tzw. jailbreakingu, czyli operacji mającej na celu ominięcie ograniczeń nałożonych na urządzenia z systemem iOS przez producenta - firmę Apple.

Jailbreaking daje użytkownikowi dostęp do konta roota, które to z kolei umożliwia instalację na urządzeniu aplikacji i gier, motywów graficznych oraz różnego rodzaju rozszerzeń niedostępnych za pośrednictwem oficjalnego App Store'a. Narzędzie potrafi również usunąć blokadę (znaną jaką SimLock), która ogranicza korzystanie ze smartfonów iPhone jedynie w jednej sieci komórkowej.

Najnowsza wersja Absinthe wspiera firmware w wersji 5.1.1, a także urządzenia iPad3 (WiFi/CDMA/Global), iPad2 (WiFi/CDMA/GSM), iPad, iPhone 4S, iPhone 4 (GSM/CDMA), iPhone 3GS oraz iPod 4G i iPod 3G.

Uwaga!

  1. Operacja jailbreakingu wykonywana jest przez użytkownika na własną odpowiedzialność. Skutkować ona może utratą gwarancji producenta na urządzenie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!