r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Absolute HTML Compressor 1.14

Strona główna Windows Programowanie Narzędzia pomocnicze dla webmasterów
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Absolute HTML Compressor to narzędzie do optymalizacji plików zapisanych jako HTML. Dzięki niemu zmniejszymy rozmiar poszczególnych dokumentów przygotowanych w tym formacie.

Galeria programu

Program został oczywiście przygotowany z myślą o twórcach stron internetowych. Za sprawą Absolute HTML Compressor zmniejszymy rozmiar plików HTML, co bezpośrednio przełoży się na zwiększenie szybkości ładowania naszej witryny sieciowej bez obaw, że w trakcie kompresowania dokumenty zostaną w jakikolwiek sposób zmodyfikowane.

Absolute HTML Compressor jest bardzo prosty w użyciu. Na początku wybieramy plik lub cały folder dokumentów, który chcemy skompresować (określając, czy narzędzie ma uwzględniać także podfoldery), a następnie klikamy przycisk 'compress', by rozpocząć operację. Co ciekawe, aplikacja umożliwia tworzenie kopii zapasowej optymalizowanych dokumentów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.