Absolute HTML Compressor 1.14

Strona główna Windows Programowanie Narzędzia pomocnicze dla webmasterów
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Absolute HTML Compressor to narzędzie do optymalizacji plików zapisanych jako HTML. Dzięki niemu zmniejszymy rozmiar poszczególnych dokumentów przygotowanych w tym formacie.

Program został oczywiście przygotowany z myślą o twórcach stron internetowych. Za sprawą Absolute HTML Compressor zmniejszymy rozmiar plików HTML, co bezpośrednio przełoży się na zwiększenie szybkości ładowania naszej witryny sieciowej bez obaw, że w trakcie kompresowania dokumenty zostaną w jakikolwiek sposób zmodyfikowane.

Absolute HTML Compressor jest bardzo prosty w użyciu. Na początku wybieramy plik lub cały folder dokumentów, który chcemy skompresować (określając, czy narzędzie ma uwzględniać także podfoldery), a następnie klikamy przycisk 'compress', by rozpocząć operację. Co ciekawe, aplikacja umożliwia tworzenie kopii zapasowej optymalizowanych dokumentów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!