Absolute Sound Recorder 4.8.0

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Absolute Sound Recorder to niezwykle użyteczna aplikacja do nagrywania dowolnego dźwięku wydobywanego z komputera.

Korzystając z programu możemy rejestrować i zapisywać na dysku twardym każdy dźwięk z mikrofonu lub z innych urządzeń podłączonych przez wejście line in. Oprócz tego użytkownicy mogą przechwytywać wszystkie rozmowy audio przeprowadzane przy użyciu różnych komunikatorów głosowych (Skype, Gadu-Gadu czy Gtalk), a także nagrywać muzykę i inne dźwięki z dowolnych strumieni internetowych oraz uruchomionych odtwarzaczy multimedialnych w systemie operacyjnym.

Program obsługuje trzy różne rodzaje formatów wyjściowych – WAV, MP3 i WMA. Przy użyciu wbudowanych opcji konfiguracyjnych, użytkownik może wybrać i skonfigurować urządzenie wejściowe, ustawić odpowiedni filtr oraz jakość nagrywanego dźwięku. Poza tym aplikacja oferuje możliwość zwiększenia jakości dźwięku poprzez ustawienie częstotliwości próbkowania, wartości bitrate oraz kanału dźwiękowego (mono, stereo). Nie zabrakło w nim również wbudowanego edytora tagów ID3 do dodawania i modyfikowania informacji w nagranym pliku dźwiękowym.

Uwaga!

  • Program dostępny jest w wersji testowej i pozwala na rejestrowanie/nagrywanie 60 sekundowego dźwięku.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
walgav   17 #3 19.06.2015 17:16

dobrze rozumiem że to taki dyktafon na kompa?

  #2 25.10.2012 17:32

Free Sound Recorder Też działa bardzo dobrze i jest za Fee Jak wspomina kolega. Więc Absolute Sound Recorder 4.7.0 niech się wypcha.

  #1 01.09.2012 01:11

Nie polecam programu z racji limitu 60 sekund.
Są dużo lepsze alternatywy a co najlepszego jest to, że darmowy i bez żadnych limitów.
Przykładowo: Free Sound Recorder
Bardzo dobry program i co najważniejsze darmowy.
Pozdrawiam Krzysiek.