Absolute Uninstaller Absolute Uninstaller 5.3.1.26

Strona główna Windows Narzędzia Odinstalowywanie programów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Absolute Uninstaller to narzędzie, które doskonale sprawdza się jako zamiennik systemowego narzędzia do odinstalowywania programów i gier. Pozwala ono skutecznie usunąć uporczywe oprogramowanie, które nie jest możliwe do odinstalowania w standardowy sposób, a także zaprowadzić porządek po jego pozostałościach w rejestrze systemowym oraz na dysku twardym.

Narzędzie dobrze radzi sobie w sytuacjach, w których zawodzą standardowe metody deinstalacji zbędnych komponentów z systemu Windows. Oferuje ono zaawansowane funkcje, pozwalające usunąć uporczywe oprogramowanie, nie dające się odinstalować w tradycyjny sposób lub pozostawiające po sobie różnego rodzaju śmieci. W ręce użytkownika trafiają opcje pozwalające oczyścić z nich rejestr systemowy oraz dysk twardy, a co za tym idzie przyspieszyć również działanie Windowsa.

Absolute Uninstaller automatycznie wykrywa pozostałości po odinstalowanych programach, pozwalając na ich wygodne usunięcie. Ponadto z jego pomocą usuniemy jednocześnie wiele aplikacji, a wystarcza do tego zaledwie jedno kliknięcie myszką. Nie zabrakło funkcji tworzenia kopii zapasowych i ich przywracania w przypadku deinstalacji zakończonej niepowodzeniem. Narzędzie pozwala również usuwać w systemie oprogramowanie wsadowe.

Dodatkowo narzędzie oferuje możliwość wyświetlania szczegółowych informacji o każdym zainstalowanym na komputerze oprogramowaniu (nazwa, wersja oraz producent), samoczynnego naprawiania błędnych wpisów w rejestrze Windows, modyfikowania właściwości, a także eksportowania pełnej listy zainstalowanych na komputerze programów, gier, aktualizacji itp.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!