Abyss

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Sympatyczna zręcznościówka, w której poruszamy się po zawieszonych w powietrzu platformach stanowiących istną plątaninę chodników, wind i zapadni. W Abyss manewrujemy samym przedmiotem tocząc go przez gąszcz korytarzy, a nie całą płaszczyzną jak w innych podobnych pozycjach. Zadaniem gracza jest doprowadzenie niewielkiej żółtej piłeczki do końcowego miejsca przeznaczenia, w którym uwalnia ona pozostałe piłki. Mimo iż gra nie jest na czas, a liczba prób przejścia każdego z układów jest nieograniczona, to frajdy i zabawy w trakcie rozgrywki na pewno nie braknie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

pomysł i wykonanie, poziom trudności
grafika
ocena użytkownika
05.11.2016 21:25

Bardzo fajna gra zręcznościowa, graficznie nie powala na kolana ale jest naprawdę wciągająca. Dobra propozycja na weekend. Poza sterowaniem klawiaturą musimy korzystać także z myszki aby obracaj kamerę lub uruchamiać przyciski i bloki. Gra ma to "coś" że szybko się nie nudzi. Plus za poziom trudności: wszystko jest łatwe w opanowaniu a nielimitowana liczba prób ułatwia bezstresową rozrywkę. Grałem już w kilka podobnych pozycji i ta również jest warta uwagi.