reklama

Abyss na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Abyss - sympatyczną zręcznościówkę, w której poruszamy się po zawieszonych w powietrzu platformach stanowiących istną plątaninę chodników, wind i zapadni.

W Abyss manewrujemy samym przedmiotem tocząc go przez gąszcz korytarzy, a nie całą płaszczyzną jak w innych podobnych pozycjach. Zadaniem gracza jest doprowadzenie niewielkiej żółtej piłeczki do końcowego miejsca przeznaczenia, w którym uwalnia ona pozostałe piłki. Mimo iż gra nie jest na czas, a liczba prób przejścia każdego z układów jest nieograniczona, to frajdy i zabawy w trakcie rozgrywki na pewno nie braknie.

Grę Abyss można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. Kontynuujemy opisywanie naszych wrażeń z pokazów nadchodzących tytułów - sprawdziliśmy niedawno między innymi Dead Space 2, FIFA 11, Castlevania: Lords of Shadow, Call of Duty: Black Ops czy Warhammera 40K: Space Marine. Nie zabrakło nas również na tegorocznym Xbox Fun Day - zapraszamy do zapoznania się z relacją z imprezy. Ponadto przypominamy też o specjalnej stronie poświęconej targom Gamescom 2010.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama