Accomplish: To-Do list reborn Accomplish: To-Do list reborn 1.2.1

Strona główna Android Akcesoria Kalendarze i zadania
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja Accomplish: To-Do list reborn to prosty menadżer zadań do wykonania. Jej zaletą jest fakt, że wyświetla je w widoku kalendarza, co pozwala szybko i wygodnie sprawdzić cele, które mamy do wykonania każdego dnia.

Z aplikacji można korzystać na dwa sposoby. Pierwszy to prosta lista kolejnych zadań do wykonania, wyświetlanych w kolejności dodania. Drugi to zaś nieco bardziej zaawansowana lista zadań zaprezentowana w formie kalendarza, z widokiem godzin. W ten sposób zyskujemy dostęp do planu dnia, na tle którego widać, co konkretnie mamy do zrobienia w danej godzinie. Program pozwala na synchronizację danych z Kalendarzem Google, a to sprawia, że widok zadań połączony z widokiem informacji o spotkaniach i planowanych wydarzeniach daje pełny wgląd w zadania użytkownika aplikacji. Synchronizacja działa w jedną stronę, czyli wpisy z google'owego Kalendarza wyświetlają się w programie Accomplish.

Aplikacja jest darmowa, ale po zapłaceniu ok. 4 zł zyskamy dostęp do dodatkowych opcji personalizacji, czyli wyboru motywu kolorystycznego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!