Ace Translator Ace Translator 16.3.0.1630

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ace Translator to nieskomplikowane, ale bardzo przydatne narzędzia do tłumaczenia stron internetowych, wiadomości e-mail, dokumentów i wielu innych tekstów.

Interfejs programu jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze. Został bowiem podzielony na dwa główne okna. W górnym wpisujemy tekst i wybieramy język źródłowy lub czekamy aż Ace Translator sam go wykryje, natomiast w dolnym ustawiamy język docelowy. Co ciekawe, wprowadzone wyrazy i zdania można zmodyfikować za pomocą dostępnych opcji (wycinanie, kopiowanie, wklejanie, cofanie wprowadzonych zmian). Gdy wszystko jest gotowe klikamy przycisk "tłumacz", by wydać polecenie tłumaczenia.

Ace Translator obsługuje ponad 90 języków (w tym m.in. polski, angielski, hiszpański, francuski czy grecki), a także 46 języków w trybie TTS, dzięki któremu zamienimy wpisany tekst na mowę i zapiszemy do formatu MP3. Powoduje to, że aplikacja może pełnić nie tylko funkcje rozbudowanego słownika, ale także posłużyć do nauki języka.

Korzystając z Ace Translator należy pamiętać, że narzędzie – podobnie zresztą, jak internetowy tłumacz Google – pozwala zrozumieć przetłumaczony tekst, ale pod względem gramatyki i konstrukcji zdań nadal pozostawia wiele do życzenia.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 14 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!