Acer Docs Acer Docs 1.10.2002

Strona główna iOS Akcesoria Przechowywanie w chmurze
Pobierz program
lub zeskanuj:

Acer Docs to część większego pakietu aplikacji do obsługi chmury firmy Acer. Różni się ona nieco od innych popularnych chmur tym, że głównym magazynem naszych plików pozostaje komputer, a urządzenia mobilne zapewniają nam dostęp do zapisanych na nim danych.

Aby skorzystać za aplikacji nie trzeba posiadać żadnego sprzętu Acer. Wystarczy założyć darmowe konto (możemy tego dokonać z poziomu aplikacji). Acer Docs to narzędzie do otwierania i edycji plików pakietu Office (doc, docx, ppt, pptx, xls oraz xlsx). Niestety z poziomu programu nie możemy tworzyć nowych dokumentów. Dostęp do plików z ostatnich 30 dni mamy nawet, gdy osobista chmura (komputer) pozostaje wyłączona.

Podział na drobne aplikacje choć wydaje się sprawiać poczucie elastyczności, nie jest najlepszym rozwiązaniem. Każdą aplikację musimy oddzielnie pobierać i konfigurować. W wersji na iOS zabrakło znanego z Androida Acer Portal, czyli zbiorczego programu gromadzącego wszystkie aplikacje w jednej.

Acer Docs dobrze uzupełnia całą kolekcję o możliwość szybkiej edycji dokumentów w najpopularniejszych formatach. Nie będzie konkurował z czołowymi pakietami biurowymi, ale swoje zadania spełnia znakomicie. Aplikacja, jak i konto w usłudze są darmowe. Całość działa bardzo stabilnie, niestety interfejs pozostaje wierny stylowi z iOS 6.0.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!