r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ackmania: Operation Deadnex 1.1

Strona główna Windows Gry Wyścigi
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Nie wiadomo czasami, co siedzi w głowach niezależnych twórców gier, gdy przychodzi do nazywania swoich projektów. Bezpłatna Ackmania: Operation Deadnex to nie żadna kosmiczna strzelanka, czego można było się chyba po tytule spodziewać, ale radosne wyścigi gokartów. Akcja ukazana jest pod pewnym kątem, z dynamiczną pracą kamery, zaś sama rozgrywka nawiązuje do podobnych gier znanych z konsol firmy Nintendo.

Liczy się naturalnie miejsce na mecie, jednak nie będziecie tutaj postępować czysto. Zasady fair play odchodzą na dalszy plan, ponieważ po torach rozsiano skrzyneczki z różnorakimi mocami specjalnymi. Należy w nie podczas jazdy trafiać. Wtedy da się podłożyć przeciwnikom nie tyle świnię, co trumnę, puścić komuś rakietę w zderzak albo zacząć rozpychać się po zjedzeniu powiększającego pojazd grzybka. Frajda jest duża.

r   e   k   l   a   m   a

Projekt nie zaskakuje bogactwem ustawień. Stawia za to na szybką, radosną rozgrywkę, przez co na pewno spodoba się również młodszym użytkownikom PC. Pozwala skutecznie zabijać nudę w wolnych chwilach. Szczegółowa grafika cieszy oczy, pochwały należą się również muzykom za wyjątkowo udany podkład dźwiękowy. Gdyby zmienić kąt widzenia na zawody w Mario Kart, tak pewnie hit by się prezentował.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

skrzynki ze specjalnymi mocami
kamera i sterowanie
ocena użytkownika

Średnio wykonana gra bez mocnych punktów. Typowy przerost formy nad treścią. Duży rozmiar instalki, grafika średnia, dźwięk nawet dobry, możliwości bohatera do zaakceptowania. Minus za kamerę i sterowanie.

29.03.2016 11:13 | Recenzja do wersji 1.1

Komentarze

0 nowych
Dementor   37 #1 27.03.2016 00:54

Odjechana w kosmos, w negatywnym sensie zrozumienia.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.