Ackmania: Operation Deadnex 1.1

Strona główna Windows Gry Wyścigi
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Nie wiadomo czasami, co siedzi w głowach niezależnych twórców gier, gdy przychodzi do nazywania swoich projektów. Bezpłatna Ackmania: Operation Deadnex to nie żadna kosmiczna strzelanka, czego można było się chyba po tytule spodziewać, ale radosne wyścigi gokartów. Akcja ukazana jest pod pewnym kątem, z dynamiczną pracą kamery, zaś sama rozgrywka nawiązuje do podobnych gier znanych z konsol firmy Nintendo.

Liczy się naturalnie miejsce na mecie, jednak nie będziecie tutaj postępować czysto. Zasady fair play odchodzą na dalszy plan, ponieważ po torach rozsiano skrzyneczki z różnorakimi mocami specjalnymi. Należy w nie podczas jazdy trafiać. Wtedy da się podłożyć przeciwnikom nie tyle świnię, co trumnę, puścić komuś rakietę w zderzak albo zacząć rozpychać się po zjedzeniu powiększającego pojazd grzybka. Frajda jest duża.

Projekt nie zaskakuje bogactwem ustawień. Stawia za to na szybką, radosną rozgrywkę, przez co na pewno spodoba się również młodszym użytkownikom PC. Pozwala skutecznie zabijać nudę w wolnych chwilach. Szczegółowa grafika cieszy oczy, pochwały należą się również muzykom za wyjątkowo udany podkład dźwiękowy. Gdyby zmienić kąt widzenia na zawody w Mario Kart, tak pewnie hit by się prezentował.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

skrzynki ze specjalnymi mocami
kamera i sterowanie
ocena użytkownika
29.03.2016 11:13 • Recenzja do wersji 1.1

Średnio wykonana gra bez mocnych punktów. Typowy przerost formy nad treścią. Duży rozmiar instalki, grafika średnia, dźwięk nawet dobry, możliwości bohatera do zaakceptowania. Minus za kamerę i sterowanie.